SPAGNA FILIPPO II (1556-1598) 2 Escudos s.d. Toledo Fb. 170

SPAGNA FILIPPO II (1556-1598) 2 Escudos s.d. Toledo Fb. 170 Calicò 862 Au g 6,70 mm 25 • NGC AU 55. Cert. n. 6637254006. Bella patina rossiccia. SPL