Československo Medaile Jana Ámose Komenského, I. vydání,
Československo
Medaile Jana Ámose Komenského, I. vydání, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.38-I
I-II
- The cost is converted to USD at the rate of 1 CZK = 0.0433827716 USD on 2019-12-06.
Lot number