Adolf Kaufmann, 1848 - 1916, Pseudonym G. Salvi, Altes

Adolf Kaufmann, 1848 - 1916, Pseudonym G. Salvi, 'Altes Mailand', Öl/Lwd, signiert G. Salvi, ca. 70 x 49 cm, Rahmen
Adolf Kaufmann, 1848 - 1916, pseudonym G. Salvi, #'Old Milan#', oil/canvas, signed G. Salvi, approx. 70 x 49 cm, frame