Rusko Řád Bílého orla, velkokříž, po roce 1908, zlato, smalty,
Rusko
Řád Bílého orla, velkokříž, po roce 1908, zlato, smalty, značeno na závěsu "VD" a "EDUARD", puncováno "56", na pařátech !VD" a "56" (rozměr 92x62 mm. 85,78 g), hvězda řádu. stříbro zlacené, smalty, značeno na zadní straně a na jehle "84" (875/1000), "dvouhlavý orel" a "Keibel" (rozměr 88x88 mm, 59,06 g), část původní modré stuhy s orig. závěsem, zcela min. opravený modrý smalt, jinak v bezvadném stavu, velmi vzácné
I
- The cost is converted to USD at the rate of 1 CZK = 0.0447489862 USD on 2023-12-01.
Lot number