Bulharsko Řád Za vojenské zásluhy s korunou, III. třída,
Bulharsko
Řád Za vojenské zásluhy s korunou, III. třída, komandér, druhá Ferdinandova emise bez vavřínového věnce, stříbro zlacené, smalty, nepuncováno, neznačeno
I
- The cost is converted to USD at the rate of 1 CZK = 0.0454382806 USD on 2023-06-02.
Lot number