Bulharsko Řád Za vojenské zásluhy s korunou, III. třída,

Bulharsko
Řád Za vojenské zásluhy s korunou, III. třída, komandér, druhá Ferdinandova emise bez vavřínového věnce, stříbro zlacené, smalty, nepuncováno, neznačeno
I