REICHSGOLDMÜNZEN. BADEN. Friedrich II., 1907-1918 20
REICHSGOLDMÜNZEN. BADEN. Friedrich II., 1907-1918
20 Mark 1911, 1912, 1913, 1914. J. 192.
4 Stück. Meist sehr schön-vorzüglich
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.0533 USD on 2023-09-28.
Lot number